O nás

Cofi

Cofi je projekt a miesto, kde nájdete cenné a hodnotné informácie, ktoré vám ušetria čas a peniaze. Sme skupina finančných odborníkov, ktorí tvoria užitočný obsah, aby sme pomohli ľuďom zorientovať sa v zložitom svete financií. Cofi ponúka praktické postupy, riešenia, rady a tipy k finančným produktom a službám v štyroch hlavných oblastiach: úvery, poistenie, dôchodky a investovanie.

Eduard Lenárt

Manager v Prosight Slovensko a.s. Vytváram optimálne riešenia a nastavenie finančných produktov jednotlivcov, rodín a firiem. Spolu s mojim tímom odborníkov a profesionálov, pomáhame a učíme ľudí rozumieť zložitému svetu financií a mať jasno v princípoch správcovstva, rastu a prosperity. Svoje podnikanie staviam na hodnotách ako sú pravdivosť, spoľahlivosť, vernosť, integrita a porozumenie. Milujem svoju rodinu, mám rád cestovanie a pracujem pre lepší svet.

Michal Kohoutek

Team Leader v spoločnosti Prosight Slovensko a.s.

Finančné sprostredkovanie je dôležitá a potrebná služba, ktorú poskytujem s dôrazom na klienta. Vie ušetriť čas i peniaze, ale musí byť kvalitná. Každý by mal vedieť za čo platí a neplatiť zbytočne - či už za produkt, ktorý môže mať lacnejšie, alebo za taký, ktorý nespĺňa jeho požiadavky. Dôvera, ktorú som si u klientov vybudoval je zaväzujúca a prvotriedna starostlivosť je samozrejmosťou.

Cofi.sk je skvelou platformou, kde sa vie každý dostať ku kvalitným informáciám a je mi cťou s cofi.sk spolupracovať.

Tímea Anďalová

Finance consultant v spoločnosti Prosight Slovensko a.s.

Chuť pomáhať iným ma ženie vpred. S klientmi jednám priamo a otvorene s cieľom vysvetliť zložitý svet financií jednoduchým spôsobom. Neustále sa vzdelávam aby som vedela poskytnúť najvhodnejšie riešenia a kvalitnú službu o ktorú je na finančnom trhu veľký záujem. Chcem pomôcť prinavrátiť dôveru a rešpekt tomuto povolaniu. Teším sa na túto dlhú cestu plnú zážitkov a nových priateľstiev.