Poistenie

Pripravíme návrh životného poistenia podľa aktuálnej situácie, potrieb a požiadaviek klienta. Sprostredkúvame poistenia, ktoré sú zmysluplné, nezťažia rozpočet a pripravia Vás na nečakané situácie vo Vašom živote.

Majetok určite nie je to najdôležitejšie, ale poškodenie alebo zničenie domácnosti, nehnuteľnosti alebo aj auta vie spôsobiť veľké finančné problémy. Odporúčame poistiť si to, na čo ste dlho pracovali, alebo ešte dlho pracovať budete.

Poistenie nehnuteľnosti je v porovnaní s jej hodnotou naozaj lacným poistením. Živelné pohromy, náhodné udalosti aj nezodpovednosť susedov vedia spôsobiť obrovské škody na Vašej nehnuteľnosti či domácnosti. Ak ju používate na bývanie, malo by byť toto poistenie samozrejmosťou.

Povinné zmluvné poistenie je priamo vyžadované zákonom. Poradíme Vám, ktorá poisťovňa je pre Vaše auto najvýhodnejšia. Niektoré poisťovne poskytujú viac ako stanovuje zákon a to za rovnakú cenu.

Buďte poistení aj pri nehode ktorú zaviníte Vy. Nájdeme tú najlepšiu kombináciu ceny, kvality a služieb poisťovne. Pomôžeme Vám aj pri poistnej udalosti.  

Cestovné poistenie Vám pomôže v prípade nečakaných udalostí v zahraničí, aby sa príjemná dovolenka nezmenila na finančnú nočnú moru. Náklady na liečbu, hospitalizáciu, ošetrenie či repatriáciu sa môžu vyšplhať do závratných výšok. Správne nastavené cestovné poistenie Vás výjde na pár eur.

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám odpovieme.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti COFI, s.r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vyhlásenie dotknutej osoby

Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov u prevádzkovateľa Avokado, s. r. o., so sídlom Krosnianska 77 Košice – mestská časť Dargovských hrdinov 040 22 , IČO: 50 285 971, zapísane v OR Okresného súdu Košice I, 39024/V a bol/a som ako dotknutá osoba poučená o svojich právach.