Náš tím

Cofi

Cofi je projekt a miesto, kde nájdete cenné a hodnotné informácie, ktoré vám ušetria čas a peniaze. Sme skupina finančných odborníkov, ktorí tvoria užitočný obsah, aby sme pomohli ľuďom zorientovať sa v zložitom svete financií. Cofi ponúka praktické postupy, riešenia, rady a tipy k finančným produktom a službám v štyroch hlavných oblastiach: úvery, poistenie, dôchodky a investovanie.

Eduard Lenárt

Manager v Prosight Slovensko a.s. Vytváram optimálne riešenia a nastavenie finančných produktov jednotlivcov, rodín a firiem. Spolu s mojim tímom odborníkov a profesionálov, pomáhame a učíme ľudí rozumieť zložitému svetu financií a mať jasno v princípoch správcovstva, rastu a prosperity. Svoje podnikanie staviam na hodnotách ako sú pravdivosť, spoľahlivosť, vernosť, integrita a porozumenie. Milujem svoju rodinu, mám rád cestovanie a pracujem pre lepší svet.

Michal Kohoutek

Team Leader v spoločnosti Prosight Slovensko a.s.

Finančné sprostredkovanie je dôležitá a potrebná služba, ktorú poskytujem s dôrazom na klienta. Vie ušetriť čas i peniaze, ale musí byť kvalitná. Každý by mal vedieť za čo platí a neplatiť zbytočne - či už za produkt, ktorý môže mať lacnejšie, alebo za taký, ktorý nespĺňa jeho požiadavky. Dôvera, ktorú som si u klientov vybudoval je zaväzujúca a prvotriedna starostlivosť je samozrejmosťou.

Cofi.sk je skvelou platformou, kde sa vie každý dostať ku kvalitným informáciám a je mi cťou s cofi.sk spolupracovať.

Tímea Anďalová

Finance consultant v spoločnosti Prosight Slovensko a.s.

Chuť pomáhať iným ma ženie vpred. S klientmi jednám priamo a otvorene s cieľom vysvetliť zložitý svet financií jednoduchým spôsobom. Neustále sa vzdelávam aby som vedela poskytnúť najvhodnejšie riešenia a kvalitnú službu o ktorú je na finančnom trhu veľký záujem. Chcem pomôcť prinavrátiť dôveru a rešpekt tomuto povolaniu. Teším sa na túto dlhú cestu plnú zážitkov a nových priateľstiev.

Peter Pacovsky

Peter Pacovský

Finance consultant v spoločnosti Prosight Slovensko a.s.

Som profesionálom v oblasti finačného sprostredkovania a leadershipu. Práca s ľudmi a pre ľudí ma napĺňa, obzvlášť, ak viem svojim klientom ušetriť na ich výdavkoch a nasmerovať ich vo svete často nepriehľadných financií. Našiel som rovnováhu medzi prácou a rodinným životom, vďaka čomu som šťastným manželom, otcom a podnikateľom. Pred rokmi som sa rozhodol chopiť šance a pomôcť výtvárať tie správne hodnoty v podnikaní na Slovensku. Preto vždy rád ukážem cestu ľuďom, ktorí majú chuť pracovať a chcú v živote naplniť svoj potenciál. Celý život sa učíme, preto tomu nesmie byť inak ani v oblasti financií.

Marcel Jurik

Marcel Jurik

Finance consultant v spoločnosti Prosight Slovensko a.s.

Volám sa Marcel Jurik. V oblasti financií pracujem cez 27 rokov. Som rád, keď svoju odbornosť a skúsenosti môžem preniesť do praxe a priniesť klientom riešenia, ktoré sú pre nich najlepšie. Mám radosť, ak môžem vidieť aj po rokoch spokojného klienta.

David Balaz

Dávid Baláž

Finance consultant v spoločnosti Prosight Slovensko a.s.

Problematika financií ma oddávna lákala. Mojou víziou je, aby čo najviac ľudí rozumelo svojim finančným produktom a malo ich vhodne nastavených. Kvantum nevýhodných produktov je pre mňa veľkou výzvou. Chcem riešiť financie profesionálne a čestne.