Úvery

Poskytujeme komplexné poradenstvo a pomoc pri riešení hypoték. Sme pripravení nájsť tie najlepšie podmienky pre našich klientov aj v komplikovaných situáciách ako príjmy z podnikania, zo zahraničia, v inej mene, alebo pri financovaní neštandardných nehnuteľností či kúpe investičnej nehnuteľnosti.

Pomôžeme vám pri nájdení najlepšieho spotrebného úveru, či už na kúpu auta, zariadenie bytu, alebo na dofinancovanie kúpy nehnuteľnosti. Vieme vám poradiť a pomôcť aby splácanie vášho úveru bolo čo najekonomickejšie aj pri znížení splátky, formou zníženia úroku alebo predĺžením splatnosti úveru.

O úvery sa treba starať. Ak je na trhu možnosť získať lepší úrok, lepšie podmienky, alebo konsolidovať rôzne úvery, vie to ušetriť až stovky eur mesačne. Neplaťte za úvery viac, než musíte. Vybavíme vám najlepší úrok a podmienky na trhu, prípadne vám pomôžeme vám so zmenou banky.

 

Stavebné sporenie už nie je najlepší produkt na šetrenie. Tri stavebné sporiteľne však stále poskytujú výhodné možnosti ako zabezpečiť svoje vlastné bývanie. Pri každom klientovi zvažujeme aj možnosť využitia Stavebného úveru.

Banky Vám obyčajne nepožičajú na celú nehnuteľnosť. Ak nemáte našetrené peniaze, stále je tu možnosť sa k vlastnému bývaniu dostať. Možností je niekoľko, závisí od Vašej konkrétnej situácie ktorá bude pre Vás najvhodnejšia a najlacnejšia. Nechajte si poradiť.

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám odpovieme.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti COFI, s.r.o., Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vyhlásenie dotknutej osoby

Týmto vyhlasujem, že som ako sa ako dotknutá osoba v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov u prevádzkovateľa Avokado, s. r. o., so sídlom Krosnianska 77 Košice – mestská časť Dargovských hrdinov 040 22 , IČO: 50 285 971, zapísane v OR Okresného súdu Košice I, 39024/V a bol/a som ako dotknutá osoba poučená o svojich právach.